logo.gif - 9055 Bytes
Hjem | Hva er AHW? | AHW vedtekter | AHW Sekretariat | Arkiv | Kontakt oss | English 21/08/2017
AHW PROGRAM 2005AHW
PROGRAM
2005
ARTIST PROFILERARTIST PROFILER
PRESSEOMTALEBILLETTER
BILDERMEDIA
HISTORIE & HELTERBILDER
AFRIKANSKE ORGANISASJONERKONTAKT OSS










Bak avviklingen av Afrikan History Week 2005 – Synlig-Usynlig 1.-9. april står et energisk team av fag- og ressurspersoner.

-------------------------------------------------------------

Amani Olubanjo Buntu
Festival leder
91 74 95 20
info@afrikanhistoryweek.com
Amani Olubanjo Buntu
Asta Busingye Lydersen
Festival koordinator
90 92 21 38
asta@queendom.no
Asta Busingye Lydersen
Sithabile Mathe
Festival koordinator
sitha@afrikanyouth.org
Sithabile Mathe
Lamisi Gurah
Festival koordinator
93 65 92 92
lamisig@afrikanyouth.org
Lamisi Gurah
-------------------------------------------------------------
Muniratu Franklin Kwarasey
Medarbeider
munikwara@hotmail.com
Asta Busingye Lydersen
Christina Skalstad
Medarbeider
chrisdalia79@hotmail.com
Asta Busingye Lydersen
Hannah Wozene Kvam
Medarbeider
hannah@queendom.no
hannah.gif - 8834 Bytes
Haddy N’jie
Pressekontakt
haddy.njie@gmail.com
Asta Busingye Lydersen
Elisabeth Norheim
Pressekontakt
elisabeth@afrikanyouth.org
Asta Busingye Lydersen
Lamin Chorr Nilsen
Grafisk designer
lamin@afrikanyouth.org
Lamin Chorr Nilsen
Babou Sarr
Artist booking
babour.sarr@online.no
Asta Busingye Lydersen
Rubi Franklin Kwarasey
Dekoratør
kwarasey@hotmail.com
Rubi Franklin Kwarasey
AFRIKA LINKS
AFRIKAN YOUTH IN NORWAY
THE R.I.S.E. PROJECT
AFRIKANERE I NORGE
GLOBAL AFRIKAN CONGRESS
KEMET PRODUCTIONS
pix.gif - 71 Bytes
Norsk KulturrådInstitusjonen Fritt OrdFEBER Konserthus og BarCosmopoliteKINGIZELATTER på Aker Bryggelins